Nasze zajęcia

Gimnastyka Sensoryczna

Samodzielniak

Joga dla dzieci

Dzięki udziałowi w zajęciach dziecko ma możliwość:

Aktywnego spędzenia czasu ze swoim rodzicem. Wszechstronnego rozwoju dzięki różnorodnym zabawom i aktywnościom.  Zabawy i nauki w specjalnie zaaranżowanej do tego przestrzeni, która powstała z myślą o potrzebach i zainteresowaniach dziecka.  Zdobycia wielu nowych doświadczeń.  Spędzenia czasu z rówieśnikami , nawiązania pierwszych więzi społecznych, poznania zasad funkcjonowania w grupie.

Udział w warsztatach to okazja do:

Ciekawego spędzenia czasu ze swoim dzieckiem, przeżycia wraz z nim pozytywnych emocji i radosnej zabawy. Lepszego poznania swojego dziecka, obserwacji jak zachowuje się ono w grupie rówieśników. Poznania nowych pomysłów na zabawę i tworzenie pomocy edukacyjnych. Aktywnego uczestnictwa – podzielenia się swoimi pomysłami,wiedzą i doświadczeniem czy zaproponowania własnej sprawdzonej zabawy. Nawiązania nowych znajomości.

Tworząc Naszą ofertę zajęciową postawiliśmy na:

Wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka Naukę przez Zabawę. Kształtowanie samodzielności i budowanie poczucia wiary we własne siły. Pobudzanie i rozwijanie dziecięcej kreatywności. Małe grupy zajęciowe pozwalające skupić się indywidualnych potrzebach każdego dziecka, oraz zapewniające łatwiejszą integracje i nawiązanie bliższych więzi.