O NAS

Centrum Rozowojowe EUREKA

Drodzy Rodzice

Z Myślą o Waszych Dzieciach

Opracowaliśmy szeroką ofertę zajęciową opartą na programach autorskich specjalistów prowadzących zajęcia. Urządziliśmy salę wyposażoną w atrakcyjne pomoce edukacyjne wspierające wszechstronny rozwój dzieci. Stworzyliśmy małe grupy zajęciowe sprzyjające łatwiejszej integracji i pozwalające skupić się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. Organizujemy wyjątkowe przyjęcia urodzinowe dbając, aby ten wyjątkowy dzień, pozostał długo w jego pamięci.

Z myślą o Was

Zajęcia odbywają się zarówno, przed jaki i po południu, co umożliwia dopasowanie godziny do swojego planu dnia czy godzin pracy. Przygotowaliśmy Strefę Rodzica, gdzie można poczekać w komfortowych warunkach na dziecko biorące udział w zajęciach. Zadbaliśmy o możliwość skorzystania z sieci WIFI, lub poczytania gazety. Stworzyliśmy kącik kuchenny, w którym można przygotować sobie kawę bądź herbatę.

NASZA MISJA

DRODZY RODZICE!

Wierzymy w potencjał tkwiący w każdym dziecku dlatego będziemy starać się rozwijać pasje i zainteresowania waszych pociech, a kto wie może zgodnie z hasłem „Eureka” uda nam się odkryć w dziecku jakiś nieznany talent.

Szanujemy to, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie, dlatego serdecznie zapraszamy dzieci, których rozwój nie zawsze przebiega tak szybko jakbyśmy tego oczekiwali. Dzięki indywidualnemu podejściu do naszych podopiecznych, staramy się skupić na ich możliwościach, a nie ograniczeniach.

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i opinie. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi pomysłami – może uda nam się je wspólnie zrealizować.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Eureka

Zabawa – Edukacja -Terapia

Czas spędzony w Centrum Rozwoju Eureka to jednak nie koniec naszego wsparcia, które oferujemy zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Stworzyliśmy z myślą o naszych podpopiecznych markę zabawek edukacyjnych SoweLOVE oraz czytelnię, gdzie publikujemy artykuły i pomysły jak stymulować rozwój Waszych dzieciach, i wspierać relacje rodzica z dzieckiem.