O NAS

Centrum Rozowojowe EUREKA

Z myślą o Was

Zajęcia odbywają się zarówno, przed jaki i po południu, co umożliwia dopasowanie godziny do swojego planu dnia czy godzin pracy. Przygotowaliśmy Strefę Rodzica, gdzie można poczekać w komfortowych warunkach na dziecko biorące udział w zajęciach. Zadbaliśmy o możliwość skorzystania z sieci WIFI, lub poczytania gazety. Stworzyliśmy kącik kuchenny, w którym można przygotować sobie kawę bądź herbatę.

 

Z myślą o Waszych dzieciach

Opracowaliśmy szeroką ofertę zajęciową opartą na programach autorskich specjalistów prowadzących zajęcia (pedagog, neurologopeda, fizjoterapeuta). Urządziliśmy salę wyposażoną w atrakcyjne pomoce edukacyjne wspierające wszechstronny rozwój dzieci. Stworzyliśmy małe grupy zajęciowe sprzyjające łatwiejszej integracji i pozwalające skupić się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. Dbamy, aby ten wyjątkowy dzień, jakim są dla dziecka urodziny pozostał długo w jego pamięci.

NASZA MISJA

DRODZY RODZICE!

Wierzymy w potencjał tkwiący w każdym dziecku dlatego będziemy starać się rozwijać pasje i zainteresowania waszych pociech, a kto wie może zgodnie z hasłem „Eureka” uda nam się odkryć w dziecku jakiś nieznany talent.

Szanujemy to, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie, dlatego serdecznie zapraszamy dzieci, których rozwój nie zawsze przebiega tak szybko jakbyśmy tego oczekiwali. Dzięki indywidualnemu podejściu do naszych podopiecznych, staramy się skupić na ich możliwościach, a nie ograniczeniach.

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i opinie. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi pomysłami – może uda nam się je wspólnie zrealizować.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Eureka

Dlaczego EUREKA?

- bo stawiasz na rozwój i kreatywność swojego dziecka,
-bo zależy Ci na kameralnych warunkach,
-bo chcesz miło i produktywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem,
-bo chcesz zadbać, zarówno o dziecko, rodzinę, jak i o siebie,
-bo potrzebujesz chwili relaksu przy kawie.

Jesteśmy dla Ciebie i Twoich bliskich

Tworzymy zespół kierunkowo wykwalifikowanych specjalistów, pracujących twórczo z ogromnym zapalem i pasją. Oferujemy AUTORSKIE WARSZTATY DLA MAŁYCH DZIECI w wieku od 1 do 8 lat oraz RODZICÓW, wspólne zajęcia dla dzieci i mam, dzieci i tatusiów. A także URODZINKI i organizację innych, ważnych wydarzeń w życiu Twojego dziecka.Dołącz do kreAktywnie spędzających czas!

Zabawa – Edukacja -Terapia

Czas spędzony w Centrum Rozwoju Eureka to jednak nie koniec naszego wsparcia, które oferujemy zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Stworzyliśmy z myślą o naszych podpopiecznych markę zabawek edukacyjnych SoweLOVE oraz czytelnię, gdzie publikujemy artykuły i pomysły jak stymulować rozwój Waszych dzieciach, i wspierać relacje rodzica z dzieckiem.