Regulamin przyjęć urodzinowych Centrum Eureka

 1. Przyjęcia urodzinowe odbywają się w siedzibie Centrum Eureka, przy ulicy Czarny Dwór 12, 80-365 Gdańsk
 2. Rezerwacji wstępnego terminu urodzin można dokonać osobiście, telefonicznie bądź pocztą elektroniczną.
 3. Przyjęcie urodzinowe organizowane na podstawie  wpłacenia zadatku. Zadatek opłacony może być gotówką lub przelewem. Rezerwacja terminu urodzin bez zadatku utrzymywana jest do 3 dni.
 4. Zadatek wpłacony przez Zamawiającego jest na konkretny termin i jest bezzwrotny.
 5. Wysokość zadatku na przyjęcie urodzinowe wynosi 100 zł.
 6. W przypadku odwołania urodzin z powodu choroby dziecka, lub innych powodów niema możliwości zwrotu zadatku, ale jest możliwość zorganizowania urodzin w innym dostępnym terminie.
 7. Czas trwania przyjęcia wynosi 2 godziny. Czas urodzin liczony jest od ustalonej godziny na zamówieniu, a nie od momentu zebrania się gości.  Przyjęcie prowadzone jest przez animatora Centrum Eureka.
 8. Minimalna liczba uczestników urodzin to 10 osób. Zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia ustalonej opłaty za 10 osób w kwocie 400 zł.
 9. Powyżej 10 osób opłata za urodziny pobierana jest za zadeklarowaną w zgłoszeniu liczbę uczestników. W przypadku powiększenia liczby gości Zamawiający dopłaca za każdą kolejną osobę 40 zł
 10. Dopłata do urodzin następuje w dniu imprezy, po przybyciu wszystkich gości.
 11. Zamawiający jest odpowiedzialny za gości zaproszonych i musi przebywać w Centrum Eureka przez cały czas trwania przyjęcia.
 12. Centrum Eureka jest jedynie organizatorem przyjęcia i nie sprawuje nadzoru/pieczy nad uczestnikami przyjęcia. Nadzór/pieczę taką sprawuje wyłącznie zamawiający lub osoba zgłoszona Organizatorowi.
 13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie Centrum Eureka
 14. Wpłacenie zadatku jest jednoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu.
  Nr konta  Millenium Bank 98 1160 2202 0000 0002 5741 5506