SPECJALNE OKAZJE

Urodzinki Sowe Love™

Kameralna atmosfera do 10 uczestników.

 Oddzielny pokój oraz kącik kuchenny do dyspozycji rodziców.

Urodzinki rodzinne dla maluszków od 1 do 3 roku życia

Duży wybór autorskich scenariuszy urodzinowych dla dzieci 4-8 lat. 

 

Urodzinki rodzinne 1-3 lat

Urodzinki rodzinne 1-3 lat

Z myślą o naszych najmłodszych jubilatach przygotowaliśmy opcje urodzinek, w których wraz uczestnikami biorą udział ich rodzice.

Urodzinki składają się z dwóch części:
I)  zabaw swobodnych
II) zorganizowanej animacji

W sali urodzinowej  zostają zaaranżowane specjalne kąciki zabaw: sensoryczny, plastyczny, sportowy, kuchenny, samochodowy, klockowy, puzzlowy i zwierzątkowy.

Urodzinki nie mają typowego scenariusza – dzieci mają możliwość swobodnej kreatywnej zabawy. Zadaniem animatora jest wspieranie rodziców we wspólnych zabawach z dziećmi, zachęcanie dzieci do samodzielnej zabawy, pokazanie im ciekawych możliwości korzystania z kącików oraz aranżowanie nowych kącików zgodnie z zainteresowaniami dzieci.

Po czasie swobodnej zabawy, zostanie podany tort, a następnie animator zaprosi wszystkie dzieci i rodziców do wspólnych  zabaw animacyjnych takich jak chusta klanzy, wielki tunel, fontanna bańkowa czy dyskoteka z kulą disco.

 

Muzyczno - Taneczne (4-8 lat)

Muzyczno - Taneczne (4-8 lat)

To taneczna przygoda podczas, której zwiedzimy kawałek świata. Polecimy do Hiszpanii poznając flamenco, na Hawaje, gdzie zatańczymy taniec hula oraz do kilku innych państw poznając ich tradycyjne tańce.

Wcielimy się w tancerzy używając różnych rekwizytów tanecznych i przebierając się w specjalne stroje. Przypomnimy sobie również znane polskie taneczne przeboje dla dzieci.

Sportowe (4-8 lat)

Sportowe (4-8 lat)

Dla miłośników sportowych wrażeń przygotowaliśmy wiele ciekawych aktywności i konkursów sprawnościowych. Podczas urodzinowej olimpiady będziemy sprawdzać naszą równowagę, koordynacje, szybkość i wytrzymałość. Będzie to również okazja do zgłębienia wiedzy na temat różnych dyscyplin sportowych, oraz wcielenia się w role sportowców podczas specjalnych kalamburów.

 

Dinozaury (4-8 lat)

DInozaury (4-8 lat)

Cofniemy się miliony lat wstecz do czasów, kiedy po naszej ziemi chodziły dinozaury, dowiemy się jak wtedy wyglądało życie na naszej planecie i posłuchamy co o opowiedzą o sobie napotkane stworzenia? Okaże się, że jednemu z nich trzeba będzie pomóc w odnalezieniu jego maleństwa. Uczestnicy zamienią się więc w tropicieli dinozaurów i poprzez różne zagadki i zadania spróbują odnaleźć zaginionego małego dinozaura.

 

Pod Piracką Banderą 4 - 8 lat

Pod Piracką Banderą 4 - 8 lat

Zabawę zaczniemy od wcielenia się w prawdziwych piratów – do tego posłużą nam pirackie czapki i specjalne tatuaże. Następnie wyznaczymy kapitana statku, którym będzie oczywiście nasz jubilat. Rolą kapitana, będzie przydzielenie załodze różnych śmiesznych zadań do wykonania. 

Następnie nasi piraci, będą mogli wykazać się kreatywnością i pracą zespołową budując swój statek z różnych elementów dostępnych na sali. Jak na prawdziwych piratów przystało będą również musieli odnaleźć skarb i przeżyć wiele morskich przygód.

 

Świat Zwierząt (4-8 lat)

Świat Zwierząt (4-8 lat)

To podróż do wielu zakątków świata i spotkanie z jego zwierzęcymi mieszkańcami. Napotkane zwierzątka, będą zadawały nam zagadki i wyznaczały różne zdania, dopiero po ich rozwiązaniu będziemy mogli udać się w dalszą podróż do innego kraju. Pojawią się zabawy muzyczne, taneczne , plastyczne i sensoryczne, a do rozwiązywania zagadek przyda się wiedzą o świecie zwierząt.

 

Psi Patrol (4-6 lat)

Psi Patrol (4-8 lat)

Rider oraz jego dzielne psy zostają wezwani do kolejnej akcji i muszą znowu uratować całe miasteczko. Nasi uczestnicy wcielą się w drużynę psiego patrolu i będą musieli się zmierzyć z wieloma rozmaitymi zadaniami, żeby tego dokonać. Po udanej misji w miasteczku odbędzie się wielki bal – w świetle kuli disco i fontanny baniek mydlanych uczestnicy będą świętować swój wielki sukces.

Kraina Lodu (4-8 lat)

Kraina Lodu (4-8 lat)

Anna i Elza zapraszają na przygodę, w której potańczymy na lodowymbalu, powygłupiamy się bałwankiem Olafem, pobawimy się w zamrażanie i poskaczemy na krach. Czeka nas moc atrakcji związanych z Krainą Lodu: zabawy z chustą animacyjna, warsztaty plastyczne i sensoryczne oraz zadania muzyczno – ruchowe.

Bal Księżniczek

Bal Księźniczek

Zabawę zaczniemy od księżniczkowego quizu i rozmowy „miedzy nami księżniczkami” Potem zaczniemy przygotowania do wielkiego balu, zbudujemy królewski zamek, stworzymy własne korony i wachlarze, zorganizujemy pokaz mody królewskiej i zaczniemy imprezę.

Podczas balu księżniczek obędą się konkursy, zabawy taneczne i dyskoteka z kula disco i bańkami mydlanymi.

Koszt

400 zł

Cena niezależna od liczby gości, w tym maksymalna liczba dzieci to 10

Cena obejmuje:
– 2 godziny zabawy według wybranego scenariusza
– urodzinowo udekorowany stół z przekąskami i napojami
– opiekę animatora
– rekwizyty potrzebne do zabaw w tym chustę i tunel animacyjny, disco kulę i fontannę baniek mydlanych
–  w ramach korzystania z kącika kuchennego do dyspozycji Państwa jest kawa, herbata, mleko, kubeczki, talerzyki i sztućce

Cena nie obejmuje tortu

Spodobała Ci się nasza oferta?

Już dzisiaj zarezerwuj termin urodzinek przez nasz formularz

Masz dodatkowe pytania?

Chętnie odpowiemy - tel 500 400 876

Prosimy również o zapoznanie się z naszym regulaminem:

Regulamin